Amatör Şarkıcılara Ev Sahipliği Yapıyor

Merhaba değerli okurlarımız;
Bugün ki yazımızda işi müzik olanlara, genç ve amatör henüz sesini milyonlara duyuramamış müzisyenlere bir haberimiz var. Türkiye’nin köklü müzik şirketi Mp3 indir sektörünün iddialı ve öne çıkan ismi GuncelMp3indir ağında bulunan 50’den fazla sosyal platform ve iletişim ağında yüklenen herhangi bir şarkı tüm bu sanal ağda yayına giriyor.

Facebook, Flickr, Haber Zincir Ağı siteleri, Pinterest, Youtube, Tumblr, Spotify ve Itunnes Müzik gibi birçok alanda adını ve şarkısını duyurmak isteyen şarkıcı ve bestekârlara ev sahipliği yapıyor.

Burada müzik dünyasına yeni adım atmış veya henüz popüler müzik listelerine giriş yapmayı başaramamışlara büyük bir fırsat doğuyor. Sitenin iletişim bölümüne ismini yazması şarkılarının yer aldığı kanal adresini paylaşması yeterli. İsmini burada saymakla bile zaman kaybedeceğimiz onlarca platformda kendisini tanıtma fırsatı bulacak şarkıcılara sesleniyoruz.

Geç kalma bir an evvel Mp3 indir dünyasıyla tanış, iletişime geç milyonlara sesini duyur. Türkiye ve Azerbaycan bandında öncelik veren şirket binlerce şarkıcıyı milyonlarla buluşturmayı başardı.

Müzik dünyasında bir ilke imza atan şirket şarkıcılara özel veya popüler, caz, yerli ya da yabancı Playlistlerinden birisinin arasına katılma fırsatı yakala. Sıra sende hayran kitleni artır, dünyaya sesini duyur!